درباره ما

درباره ما

هوشمند‌تر، ساده‌تر، سریع‌تر

شروع فعالیت ما به عنوان یک شرکت توسعه وب  در سال 1392 آغاز شد و هنوز هم مانند همان سال ها این مسیر برایمان هیجان انگیز، چالش برانگیز و پویا است. استعدادهای جدید به نیروی کار ما پیوستند و کمک های ارزشمندی به گسترش ما به عنوان یک شرکت توسعه وب انجام دادند که باعث افزایش کیفیت خدمات دهی ما به مشتریانمان گردید که هم اکنون مفتخریم میزبان چندین شرکت معتبر داخلی و خارجی باشیم.

داستان ما

ما در سال 1392 شروع به ارائه خدمات در حوزه وب کردیم و سپس به یک شرکت  توسعه وب با سابقه کاری برجسته تبدیل شدیم. و از سال 1400 تصمیم به تغیرات گرفتیم و هم اکنون در حال آماده سازی شرکت هستیم که علاوه بر یک شرکت ارائه دهنده خدمات وب، تولید کننده محصولات تحت وب نیز باشیم و در حال حاضر در حال توسعه محصولات خود هستیم که بزودی از آن ها رونمایی خواهد شد. در مهر ماه سال 1401، به تغیر برند اصلی شرکت از این پس ما را با برند جدیدمان در کنار شما خواهیم بود.

پخش ویدیو
ادعای برند

ما بر توانمندسازی از طریق مشارکت تمرکز داریم. ما فقط به مشتریان خدمات نمی دهیم؛ ما آنها را مانند یک شریک خود می‌دانیم ، بنابراین آنها همیشه می توانند در تلاش برای موفقیت در حوزه وب روی ما حساب کنند. ادعای ما پشتیبانی همه جانبه ماست هر جا که مشتریان ما با نیاز داشته باشند ما آن جا هستیم.

 

ماموریت ما

برای به‌روز ماندن در زمینه آخرین فناوری‌ها، فریم‌وورکها و ابزارهای توسعه وب و سئو و دیجیتال مارکتینگ و به ارمغان آوردن نتایج دلخواه مشتریان، و تولید و ساخت و ارائه اپلیکیشن های تحت وب به جهت افزایش بازدهی خدمات به مشتریان

صدای برند

شرکت ما همواره تاکید بر سه اصل داشته هوشمندی، سادگی و سریع بودن و تمام خدمات و محصولات ما همیشه به این سه اصل مهم پای بند بوده و است.

هوشمند‌تر، ساده‌تر، سریع‌تر

کارفرمایان

برندهایی که به ما اعتماد کرده اند

ما همواره در تلاش هستیم تا کیفیت خدمات رسانی خود به کارفرمایان عزیز را افزایش دهیم و همواره خودمان را همراه کارفرمایان خود می‌دانیم. در اینجا با چند تا از شاخص ترین برندهایی که در صنعت های خود بهترین هستند که در قسمت های مختلف با ما همکاری دارند را مشاهده می‌کنید.