58 0164 91 021

تحقیق و بررسی محتوا

تحقیق و بررسی محتوا، یکی از اصلی ترین بخش‌هایی است که توسط تیم سئو شرکت نرم افزاری اَبَر‌رایان در مرحله ابتدایی یعنی در همان وهله اول و طراحی سایت شما رعایت می‌شود حتی اگر شما با ما قرارداد سئو نداشته باشید و صرفا قرارداد طراحی سایت با ما داشته باشید این مرحله در گام نخست توسط تیم سئو برای شما انجام می‌شود.

منظور از تحقیق و بررسی محتوا، تجزیه و تحلیل محتوای آنلاین و ایجاد یک استراتژی منحصر به فرد بر اساس نتایج بدست آمده است که در همان وهله اول به رشد بلندمدت شرکت و دیده شدن برند شما کمک می کند.

چرا به یک استراتژی محتوای وب نیاز دارید؟

بازاریابی محتوا ابزاری موثر برای جذب کاربر است، زیرا مشتری امروزی می‌خواهد از طریق محتوای یک برند در مقایسه با یک تبلیغ سنتی، درباره یک برند بیاموزد.

همانطور که در ابتدا گفته شد، محتوای زیادی در اینترنت وجود دارد. یک استراتژی محتوای وب خوب مانند طلا در ظرف یک جستجوگر است. جستجوگر، یا مشتری، در حال بررسی محتوای با کیفیت است. محتوای کسب‌وکار شما قطعات ارزشمندی است که در پایان تلاش‌ها در ظرف آن‌ها باقی می‌ماند.

نوع محتوا

منظور از محتوا، صرفا محتوای متنی و نوشتاری نیست و شامل تصاویر، ویدیو، مقالات، مطالعات موردی، کتاب الکترونیکی، اینفوگرافی، موشن گرافی، چک لیست، مصاحبه، نظرسنجی و … باشد.

نسبت به بررسی محتوای رقبای شما ما به شما خواهیم گفت که مشتریان شما بیشتر دنبال چه نوع محتوایی هستند تا تمرکز شما در تولید محتوای آن بخش بیشتر شود.

ثبت سفارش

با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید
کارشناسان ما، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

"(ضروری*)" indicates required fields

خدمات مورد درخواست(ضروری*)
بودجه (تومان)(ضروری*)
فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: jpg, png, pdf, , Max. file size: 125 MB, Max. files: 2.
    در صورتی که در ارتباط با پروژه فایلی دارید در این قسمت آپلود کنید.
    این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .