89 493 669 021

پرداخت به ازای کلیک (PPC)

جزر و مد بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) در حال تغییر است و بسیاری از شرکت‌ها به دنبال راه‌های سریع و مؤثری هستند تا برندهای خود را در مقابل مشتریانی با نرخ تبدیل بالا قرار دهند. با خدمات مدیریت PPC ما، دید موتور جستجوی خود را افزایش دهید و نتایج فوری دریافت کنید.

پرداخت به ازای کلیک (PPC) چیست؟

بازاریابی پرداخت به ازای کلیک یک مدل جستجوی پولی است که برای ایجاد آگاهی از برند، ترویج پیشنهادات برند و جلب توجه فوری از بخش‌های خاص مخاطبان استفاده می‌شود. با PPC، تبلیغ‌کنندگان فقط هر بار که کاربر روی تبلیغات PPC کلیک می‌کند، پرداخت می‌کنند – از این رو به آن پرداخت به ازای کلیک می‌گویند.
مردم معمولاً هنگام شنیدن یا صحبت در مورد پرداخت به ازای کلیک به Google PPC فکر می کنند. اما پرداخت به ازای هر کلیک فراتر از صفحات نتایج موتور جستجوی گوگل (SERPs) و شبکه نمایش گوگل است. سایت های شبکه‌های اجتماعی بین المللی مانند یوتیوب، فیسبوک، ایسنتاگرام، آپارات، پینترست و لینکدین نیز از مدل پرداخت به ازای کلیک استفاده می کنند.

با تبلیغات PPC تصمیمات درستی برای برند خود بگیرید

امروزه، چشم انداز دیجیتال به رشد خود ادامه می دهد و وب سایت ها با سرعت زیاد در حال گسترش هستند. از شرکت‌های کوچک و حق امتیاز گرفته تا مشاغل تجارت الکترونیک و کارآفرینان، تقریباً همه در اینترنت هستند و راه‌های تبلیغاتی را پیدا می‌کنند و تمام مسیرهای تبدیل ممکن را به حداکثر می‌رسانند. با این حال، افزایش فرصت های بازاریابی با چالش های بزرگتری همراه است.

با وجود در دسترس بودن ابزارهای تبلیغاتی و کانال های بازاریابی دیجیتال، برخی از کسب و کارها برای مخاطبان هدف خود نامرئی باقی می مانند. در نتیجه، بازیگران بازار در یک نبرد سخت هستند و به سختی با تلاش های بازاریابی اینترنتی خود پیشرفت می کنند.

چالش‌های عمده شرکت‌های آنلاین:

 • افزایش رقابت
 • افزایش مسدود کننده های تبلیغاتی
 • مقررات سختگیرانه صنعت
 • تغییر خواسته های مشتری
 • هزینه بالای تبلیغات دیجیتال
 • استانداردهای بازار متفاوت
 • مصرف کنندگان گریزان

حتی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی به یک مانع بزرگ برای بسیاری از شرکت ها تبدیل شده است. پیش از این، پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی به کسب‌وکارها اجازه می‌دادند تا میلیون‌ها مشتری بالقوه را در سرتاسر جهان به‌طور رایگان به دست آورند. با گذشت زمان، غول‌های شبکه‌های اجتماعی شروع به راه‌اندازی مقررات تبلیغاتی کرده‌اند که تبلیغ‌کنندگان را ملزم می‌کند تا برای ارائه محتوای خود در مقابل مشتریان ایده‌آل خود، هزینه بیشتری بپردازند. این موضوع به این دلیل تبدیل می‌شود که همه بازاریابان ظرفیت و منابع لازم برای راه‌اندازی و حمایت از کمپین‌های شبکه‌های اجتماعی در حال انجام را ندارند.

علاوه بر توسعه وب و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) نیز یکی از مهم‌ترین جنبه‌های به دست آوردن در معرض دید بالاتر برند است. با این حال، مشکل سئو و سایر استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی این است که قبل از دیدن نتایج، زمان، تلاش و سرمایه نسبتاً زیادی را صرف می‌کنند.

اگر به دنبال افزایش فوری کمپین و بازگشت سریع سرمایه (ROI) هستید، تبلیغات پرداخت به ازای کلیک یک انتخاب سودآور است. کنترل کامل تلاش‌های بازاریابی جستجوی پولی خود را حفظ کنید و با خدمات هدفمند PPC، نتایج تجاری مثبتی کسب کنید.

انواع مختلف تبلیغات PPC چیست؟

اکنون که می دانید پرداخت به ازای کلیک (PPC)، گام بعدی شناخت انواع مختلف کمپین های بازاریابی PPC است که می تواند به شما کمک کند حضور آنلاین خود را ایجاد کرده و خدمات خود را به مخاطبان مناسب ارتقا دهید. خدمات پرداخت به ازای کلیک ما برای تعیین تبلیغات PPC مناسب که می توانید برای پر کردن نمودار فروش خود از آنها استفاده کنید، با تیم شما همکاری نزدیکی دارد.

بسته به اهداف شما، انواع مختلفی از تبلیغات پرداخت به ازای کلیک وجود دارد:

 • تبلیغات جستجو
 • تبلیغات نمایشی
 • تبلیغات شبکه‌های اجتماعی
 • تبلیغات خرید گوگل
 • تبلیغات سایت های داخلی کشور
 • تبلیغات حمایت شده جیمیل (GSP)
ثبت سفارش

با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید
کارشناسان ما، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

"(ضروری*)" indicates required fields

خدمات مورد درخواست(ضروری*)
بودجه (تومان)(ضروری*)
فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: jpg, png, pdf, , Max. file size: 125 MB, Max. files: 2.
  در صورتی که در ارتباط با پروژه فایلی دارید در این قسمت آپلود کنید.
  این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .